Voucher

Nie masz pomysłu na prezent?

Chcesz podarować bliskiej osobie chwile relaksu, masz ku temu szczególna okazje, a inne prezenty wydają się zbyt banalne? Skorzystaj z naszej oferty i wykup VOUCHER PODARUNKOWY na dowolną kwotę! Nasze bony to doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Możliwość zakupienia bonu „od ręki” w naszym salonie lub online.

Zamów Voucher Podarunkowy

0 +

LATA DOŚWIADCZENIA

0 +

ZADOWOLENI KLIENCI

0 +

WYKONANYCH ZABIEGÓW

0 +

ASORTYMENT

Pytania klientów

POMOC

Zapraszamy przed wizytą na konsultacje- zarówno osobiste jak i telefoniczne. Szczególne zachęcamy do nich wybierając się na zabieg na twarz czy makijaż permanentny.

Konsultacja trwa w zależności od potrzeby, zwykle do 30 min. Konsultacja jest bezpłatna.

Zapisów na zabiegi można dokonać osobiście w salonie, telefonicznie m, online przez portal moment.pl lub booksy oraz poprzez social media- instagram/ Facebook.

Posiadamy stałe oraz czasowe pakiety usług w ramach promocji. Jeśli interesuje Cię coś czego akurat nie ma w ofercie- możemy stworzyć pakiet specjalnie dla Ciebie!

Posiadamy kartę klienta- po uzbieraniu pieczątek za wydane u nas kwoty(5* 50 i 5*100) klient otrzymuje kartę STAŁEGO KLIENTA.

Karta STAŁEGO KLIENTA uprawnia do korzystania z usług w stałych, niższych cenach.

Mamy dostępne miejsca parkingowe dla klientów zaraz obok salonu.

W opisie usług na stronie www można znaleźć listę przeciwskazań do wybranych zabiegów. Można uzyskać tez informacje na ich temat podczas konsultacji wstępnej.

Można skorzystać z wizyty we dwoje po uprzednim umówieniu.