Okolice oczu

1. Botolift

2. EYE LIFT- zabieg rozświetlająco- odmładzający

3. Mezoterapia bezigłowa

4. Fale radiowe

5. Pielęgnacja oprawy oczu:

 • farbowanie brwi i rzęs (henna żelowa, proszkowa, bogata gama kolorów)
 • trwała na rzęsy (różne szerokości wałeczków, różny poziom skrętu)
 • zagęszczanie rzęs (kępki)
 • – przedłużanie rzęs metodą 1:1: polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu. Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Całość przebiega w komfortowej atmosferze, pozwalającej zrelaksować się i zanurzyć się w przyjemnej chwili odpoczynku od codzienności. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin. Podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1 stosujemy najwyższej jakości sprzęt, pozwalający precyzyjnie uzyskać upragniony efekt. Twoje oko zyska zmysłowy, a zarazem naturalny wygląd, któremu z pewnością nikt się nie oprze.Głównymi zaletami, dla których kobiety pokochały metodę przedłużania rzęs metodą 1:1, są:

 

 • wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 8 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
 • wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs 1:1 Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu

 

– metoda objętościowa: Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs.We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

metoda ekspresowa: W tej metodzie główną rolę odgrywa czas – rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej  w około 30 minut. To doskonały sposób na specjalne okazje takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe i jednocześnie alternatywa dla Pań, które z różnych względów nie decydują się na trwałe przedłużanie rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna.

 • półpermanentne tuszowanie rzęs: To nowość na rynku kosmetycznym w Polsce i na świecie. MASCARA została stworzona z najwyższej jakości produktów i dlatego przebojem wkroczyła do gabinetów kosmetycznych. Jest ona całkowicie bezpieczna dla rzęs oraz brwi. Pomaga osiągnąć pożądany efekt gęstych, długich, głęboko czarnych rzęs oraz przez 24 godziny na dobę, w każdym miejscu i w każdej sytuacji: w saunie, na basenie, na siłowni, pod prysznicem, na ślubie, na plaży, na wymarzonych wakacjach, na nartach, podczas joggingu, w pracy, w domu, na przyjęciu – po prostu wszędzie i NON-STOP. Sama możesz wybrać jaki efekt chcesz uzyskać: naturalnie wytuszowanych rzęs, mocniej podkreślonych czy bardzo mocno pogrubionych.Zabieg długotrwałego tuszowania rzęs ma ogromną przewagę nad tradycyjnym tuszowaniem rzęs, ponieważ:
  Przez cały czas rzęsy utrzymują efekt podkręcenia.
  Aplikacja zwiększa o 50% grubość rzęs.
  Można uzyskać 30% wydłużenie.
  Głęboka czerń utrzymuje się od zabiegu do zabiegu.
  Oczy nie rozmazują się przy kontakcie z wodą i w czasie wzruszeń.
  Efekt podkreślenia oka/rzęs trwa NON-STOP a nie tylko jak mamy makijaż.
  Zanika efekt dysharmonii przy przedłużanych rzęsach metodą 1:1 lub kępki. Można na stałe mieć wytuszowaną także dolną linię rzęs. Zabieg wykonywany jest 1 raz na 3 tygodnie. Nie potrzeba codziennie zmywać i tuszować rzęs- więcej czasu dla siebie.
  Jest całkowicie wodoodporna.
  Nie obciąża rzęs tak jak tusz.
  Dla osób, które nie umieją się malować, a chcą podkreślić urodę.MASCARA NON-STOP przeznaczona jest dla każdej kobiety: zapracowanej mamy, kobiety biznesu, pani domu, studentki…. Pozwoli poczuć się piękniej i pewniej w każdej sytuacji.Czas aplikacji na rzęsy trwa około 1 godziny i polega na nałożeniu kilku warstw – ich ilość uzależniona jest od efektu, jaki chcemy uzyskać. Nakładane warstwy szybko wysychają i już po kilku minutach od aplikacji mogą Panie cieszyć się pogrubionymi, wydłużonymi i kruczoczarnymi rzęsami. Czas aplikacji na brwi trwa około 30 minut. Zabieg wykonywany jest tylko przez przeszkolone osoby, co poświadczone jest certyfikatem.
 • regulacja brwi pęsetą

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”