Dłonie i paznokcie

manicure tradycyjny oraz biologiczny

manicure japoński

Japoński manicure to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Jego historia sięga ponad czterysta lat – wymyślony został przez chińskie arystokratki. W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny mimo, ze w Azji wykonywanie takiego zabiegu jest na porządku dziennym. Paznokcie po manicure japońskim są lśniące a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia. est idealny dla każdej kobiety, niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, który jednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.
P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E,H), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci, ponieważ jego efekty nie są „aż tak” widoczne dla laików

 

Efektem zabiegu jest piękny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia do ok 2 tygodni.
Zabieg zapobiega rozdwajaniu i łuszczeniu się płytki.
Paznokcie łamliwe stają się elastyczne.
Manicure zalecany jest do paznokci łamliwych, rozdwajających się, o nierównej powierzchni.
Kuracja trwa około 30 min. Średnio co 2 tygodnie należy powtórnie przeprowadzić zabieg.

manicure TYTANOWY

monofaza

utwardzanie naturalnych paznokci żelem UV do naturalnych paznokci

manicure hybrydowy

paznokcie żelowe na tipsie oraz na formie

metoda tytanowa na tipsie oraz na formie

korekty tipsów (małe, średnie i duże)

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie

  • Zabiegi odżywczo-lecznicze – w zależności od problemu na skórze dłoni i stóp, oferujemy zabiegi z użyciem odpowiednich maseczek, olejków aromatycznych oraz odpowiednich środków leczniczych.
  • Zabiegi parafinowe – zabiegi z użyciem parafiny brzoskwiniowej na dłonie. Kompresy z ciepłej parafiny działają w dwójnasób. Powodują zjawisko okluzji, wywołujące głębokie wnikanie substancji aktywnych oraz działają silnie nawilżająco.
  • Balbacare – Moc najwyższej jakości składników naturalnych pochodzących z tropikalnych lasów ameryki południowej z których składa się emulsja BalbCare® poprzez okluzje w rękawicach zapewniają niepowtarzalne odżywienie dłoni i paznokci.

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”