SZCZOTKA IONIC BRUSH

Czy słyszeliście o szczotkowaniu ciała na sucho? To masaż specjalną szczotką, który ma same zalety: ujędrnia skórę, zmniejsza cellulit, pobudza krążenie, redukuje stres i doskonale oczyszcza organizm z toksyn!szczotkowanieSzczotkowanie ciała na sucho to przebój w USA, który zdobywa coraz większą popularność również w Europie!
Poznajcie szczotkę Ionic Brush od KLAPP Cosmetics! Wykonana z naturalnego włosia oraz z cyny połączonej z miedzią szczotka doskonale sprawdza się w kuracjach domowych. Wystarczy jedynie 5 minut dziennie, aby zapewnić sobie dobre samopoczucie zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej. Ciekawi jesteście w czym tkwi jej moc? To proste: skóra ludzka powinna posiadać ujemne jony, jednak na skutek m. in. ubioru z tworzyw sztucznych dochodzi do zmiany tego ładunku na dodatni. Dzięki zastosowaniu szczotki Ionic Brush (wykonana z naturalnego włosia z delikatnym drutem z brązu po środku) w prosty i efektywny sposób dochodzi do zjawiska polaryzacji i zmiany ładunku dodatniego na ujemny. Łagodne bodźce mechaniczne aktywizują limfę i krążenie krwi w skórze. Złuszczony naskórek zostaje usunięty, a dodatkowo stymulowana jest odporność.
Ważne jest, aby przy zabiegu szczotkowania zachować regularność. Masaż należy wykonywać długimi ruchami, siłę nacisku dostosowując do indywidualnego odczucia. Przy samym zaś masażu obowiązuje zasada ruchu z dołu ku górze, począwszy od stóp w kierunku łydek i ud. Masaż rąk należy rozpocząć od dłoni, następnie kierować się ku ramionom, aż do szyi. Brzuch masuje się delikatnymi ruchami kolistymi, podobnie jak skórę wokół piersi. Warto dokładnie wymasować pośladki oraz plecy, zachowując zasadę poruszania się w kierunku serca. Szczotki Ionic Brush nie należy stosować w przypadku alergii na miedź lub cynę.

Szczotkę można nabyć do użytku domowego w naszym salonie w cenie 190zł.

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”